Anasayfa - Blue Pacific Health & Fitness Kulüp
SAĞLIK
HUZUR
GÜÇ
MOTİVE

HUZUR VERİR

Vücudunu kontrol et

Esneklik Güçtür

En İyiyi Görebilmek İçin

Formda Ol

Zihnini Kontrol Et

Ruhunu Gevşet

İyi Hisset

FİRMAMIZ HAKKINDA

Blue Pacific Health&Fitness Club 2008’de kurulduğundan bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli misafirlerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren spor ve sağlıklı yaşam konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan kulübümüz; İleri teknoloji ekipmanları ile tam donanımlı bir spor kompleksi olmanın yanı sıra bünyesinde barındırdığı spa alanı, güzellik merkezi ve cafe-vitamin bar alanlarıyla bir yaşam merkezi olma özelliğini de misafirlerine sunabilmektedir.

Deneyimli uzman antrenörlerimizin kişiye özel olarak hazırladığı spor
programı eşliğinde bilinçli ve amacınıza yönelik çalışmanızı gerçekleştirip, grup derslerine katılıp eğlenceli vakit geçirebilir, saunada toksinlerden arınarak günün yorgunluğunu 
üzerinizden atabilirsiniz.

Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, doğru zamanlı hedefe ulaştırmak ve uygun fiyat olmuştur. Sporda başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Blue Pacific, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Hİzmetlerİmİz

Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, doğru zamanlı hedefe ulaştırmak ve uygun fiyat olmuştur.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

0

m2 Alan

0

Çalışan

0/16

Saat Hizmet

0

mutlu müşteri

İLETİŞİM

0212 853 52 52

Piri Reis Mah .Necip Fazıl Kısakürek Cad . İsthanbul Evleri 7 / Sosyal Tesisler / BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL